Running Order and Callbacks

No
Dog Name                                                                                          
Owner                                                             
Handler                       
Series
No
1
FTCH AFTCH Biggun's Noble Elwood
Murray Murphy
Murray Murphy
8
1
2
Licensed To Carry
Merrisa Hewitt Rossi
Merrisa Hewitt Rossi
Finalist
2
3
FTCH Rockin' K's Madison River Cache
Colette Prefontaine
Colette Prefontaine
Scratch
3
4
FTCH AFTCH One More Round
Jim & Sherrylyn Swanson
Jim Swanson
Finalist
4
5
AFTCH Tealcreek Cyber Search
Dona & Donald Martin
Donald Martin
4
5
6
FTCH AFTCH Ram River Khaki Kayla
C. Robert James
Bob James
3
6
7
Nighthaven's Bulrush Max
Ron Bischke & Morganne Byers
Ron Bischke
7
7
8
FTCH AFTCH Wingbusters Alabama Slamma
Thomas K & Margaret Murray
Marg Murray
Finalist
8
9
Roux's Jambalaya Crawfish Pie File' Gumbo
Ellen Mcneill
Ellen Mcneill
Finalist
9
10
FTCH AFTCH Hard Road Jack
Robert Slugget & Hope Roberts
Hope Roberts
6
10
11
Bjay's Northern Tundra
James Nichols
James Nichols
3
11
12
NFTCH AFTCH FC Taylorlab's Sweet Cheeks
Garry & Sue Taylor
Sue Taylor
Finalist
12
13
Liberty's True Grit
William D Knight & Christina Anderson
William McKnight
3
13
14
FTCH AFTCH FC AFC Pekisko's Ironman
John & Sharon van der Lee
Sharon van der Lee
Winner
14
15
Little Bit Flashy
James & Joanne Borsberry
James Borsberry
Scratch
15
16
FTCH AFTCH Grousebusters No Fear No Mercy
Lois Aitken
Lois Aitken
6
16
17
FTCH AFTCH Pekiskos Bow River Littlerocks
Daniel & Laura Danforth
Dan Danforth
Scratch
17
18
AFTCH Henry Ross Of Strachan
James Strachan
Ron Bischke
4
18
19
AFTCH Rough And Rowdy Redneck
Dona & Donald Martin
Donald Martin
4
19
20
AFTCH Clubmead's Ms Kate Black
Gary Randall
Gary Randall
Scratch
20
21
FTCH AFTCH Wingbusters Quiet Elegance
Thomas K & Margaret Murray
Marg Murray
Finalist
21
22
Brentwood Gem's Double Shot
Peter & Hope Roberts
Hope Roberts
4
22
23
AFC Trumarc's Mad Money
Steve Helgoth
Steve Helgoth
8
23
24
Legacy's Emmitt's Carbon Copy
Murray Murphy
Murray Murphy
2
24
25
AFTCH FC AFC Roux's Voodoo Queen Of New Orleans
Ellen Mcneill
Ellen Mcneill
7
25
26
FTCH AFTCH Pekisko's Black And Blue
John & Sharon van der Lee
John van der Lee
Finalist
26
27
FTCH AFTCH Hank's Settin' The Marsh On Fire
Daren Galloway
Daren Galloway
4
27
28
Tia's Ebony Pirate Blade
Colette Prefontaine
Colette Prefontaine
7
28
29
Go Big Or Go Home
Jane Spearing
Jane Spearing
9
29
30
Eromit Casper's Shadow
Dan Vaughan
Dan Vaughan
5
30
31
Emmy Lou's La Express
Gord & Marlene Benn
Marlene Benn
6
31
32
FTCH AFTCH Clubmead's Lucky Lady
Susan Shearer & Margo Wikjord
Gary Randall
Scratch
32
33
FTCH AFTCH Ram River's Spirit Of Michichi
C. Robert James
Bob James
Scratch
33
34
FTCH AFTCH Clubmead's Trapper Jack
Don Pollock
Don Pollock
9
34
35
Bulrush Budlite Of Nighthaven
Ron Bischke & Morganne Byers
Ron Bischke
9
35
36
Kannata's Special Agent
Greg Buchan
Greg Buchan
7
36
37
FTCH AFTCH Ram River Rainbow Royale
Daniel Danforth
Dan Danforth
Finalist
37
38
FTCH AFTCH AFC Pekisko's Real Steel
John & Sharon van der Lee
Sharon van der Lee
6
38